dish
 x 

سبد و سوپرهای زمینی مخصوص یونیت های زمینی کابینت آشپزخانه طراحی و تولید شده اند و امکان استفاده بهتر و مفید تری از فضا به شما می دهند و با خارج شدن از فضای طراحی های سنتی کابینت آشپزخانه ظاهری شیک و مدرن را برای شما به ارمغان می آورند.

انواع سبد ها و سوپر های زمینی بر اساس کاربرد های مختلف آنها به شرح زیر است : 

1. سبد های نصب از بغل : مناسب برای قراردادن بطری های مختلف و نیز ادویه جات در عرض های معمول 15، 20 و 25 سانتیمتر

2. سبد های نصب از کف : مناسب برای قراردادن انواع قوطی و بسته های کوچک در عرض های معمول 20، 25، 30، 40 و 50 سانتیمتر

3. سبد های مواد شوینده : مناسب برای قراردادن بطری های مواد شوینده که در فضای کابینتی زیر سینک ظرف شویی نصب می شوند که عموما در عرض 30 سانتیمتر تولید می شود

4. سبد های تک کشو چند منظوره : بسیاری از موارد مانند قراردادن ظروف ، لیوان، استکان، نمکدان، پیش دستی، حتی پیاز و سیب زمینی ( در برخی مدل ها) و غیره کاربرد دارند که در یک طبقه بصورت کشو طراحی شده اند، در عرض های معمول 40، 50 و 60 سانتیمتر 

نکات مهم در انتخاب یک سبد یا سوپر زمینی :

1. ریل : مهمترین بخش یک سبد یا سوپر زمینی کیفیت ریل آن است. در واقع این ریل است که وزن را تحمل نموده و در صورت کیفیت بالا بودن آن، در گذر زمان با باز و بسته شدن سبد از کیفیت آن کاسته نخواهد شد.

2. مفتول : اگر مفتول استیل باشد و استانداردهای بالای آبکاری در تولید آن لحاظ شده باشد، علاوه بر ضد رطوبت و زنگ زده گی بودن، قابل شستشو هم خواهد بود.

3. تعداد طبقات : بر خلاف آنچه بنظر می آید که هرچه تعداد طبقات بیشتر باشد بهتر است، درواقع بیشتر بودن تعداد طبقات فضای کمتری به شما برای قراردادن انواع بطری می دهد. پس بهتر است سبد یا سوپر شما دو طبقه بوده و یا اگر سه طبقه است قابلیت حذف و یا اضافه کردن یک طبقه را داشته باشد.

4. نصب به در : نکته آخر اینکه اگر سبد و یا سوپر شما قابلیت نصب به درب کابینت را داشته باشد، ظاهر مدرن تری به یونیت خود خواهید داد.

 

 

رکورد پیدا نشد

سوپر زمینی