dish
 x 

 

1 - برای مشاهده کالا و ثبت سفارش ، می توانید با مراجعه به صفحه اصلی، مستقیم به دسته بندی کالاهای مورد نظر خود رفته و کالای مورد نظرتان را بررسی و انتخب کنید. همچنین می توانید با کلیک کردن روی گزینه " محصولات " از منوی بالای سایت وارد صفحه مربوطه شده و کلیه محصولات موجود را مشاهده نمایید.

2 - در این صفحه کلیه محصولات بصورت تصادفی و در چندین صفحه قابل رویت می باشند. در نظر داشته باشید که منوی سمت راست محصولات بهترین میانبر برای دسترسی سریع به محصول مورد نظر می باشد.

3 - اگر نام محصول، نام دسته بندی نوع محصول ( مثلا ریل کابینتی ) و یا نام برند تولید کننده محصول موردنظرتان را می دانید، می توانید با درج آن در باکس"جستجو"در بالاترین قسمت سایت ، مستقیما به محصول موردنظرتان دسترسی داشته باشید.

4 - پس از یافتن کالای مورد نظر درصورتیکه نیاز به کسب اطلاعات بیشتر از جزئیات کالا دارید، با کلیک کردن روی عکس یا نام محصول، وارد صفحه کالا شوید.

5 - در صورتیکه کالا مورد نظر از ابعاد، رنگ ، سایز و دیگر ویژگی های منحصر بفرد برخوردار باشد، این ویژگی ها را از باکس زیر عکس کالا بررسی نمایید. ( برای مثال در مورد سبد سوپری ها، می توانید ببینید که در چه عرض یونیتی این محصول موجود است.)

6 - پس از انتخاب کالا و یا کالاهای مورد نظر برای استعلام از تعداد موجود در انبار و قیمت آن با کارشناسان ما تماس بگیرید تا مراحل نهایی خرید طی شود.

 

x

 طراحی شده توسط پرتال وب لاک